Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Інші
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
1999
Тип роботи:
Інструкція до лабораторної роботи
Предмет:
Програмування та алгоритмічні мови

Частина тексту файла

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА" Інтерполювання характеристик технологічного об'єкту Інструкція до лабораторної роботи №18 з курсу "Програмування і алгоритмічні мови" для студентів базового напряму 6.0925 "Автоматизація і комп'ютерно-інтегровані технології" Львів Львівська політехніка 1999 Укладачі: З.Теплюх, І.Ділай - кандидати техн.наук. Відповідальний за випуск: Є.Пістун, д.т.н., професор. Рецензенти: В.Савицький, І.Стасюк - кандидати техн.наук. Мета роботи: ознайомлення з чисельним інтерполюванням та засвоєння алгоритму методу Лагранжа та його програмної реалізації в середовищах Turbo C++ і MATLAB. Основні про інтерполювання Інтерполяційний поліном Лагранжа Нехай  - деяка функція, для якої відома лише таблиця її значень, тобто відомо, що при  функція приймає відповідно значення :  Інтерполяційний поліном Лагранжа степені  виражається формулою  , ,  При  . Приклад. Нехай . В цьому випадку маємо дві точки  і , тоді інтерполяційний многочлен запишемо у вигляді ; Нехай . В цьому випадку маємо дві точки   і  , тоді інтерполяційний многочлен запишемо у вигляді . Порядок виконання роботи 1. Скласти блок-схему алгоритму для інтерполювання з використанням інтерполяційного поліному Лагранжа. Вибрати  вузлів інтерполювання із завдання на самостійну роботу. Після перевірки блок-схеми викладачем розробити програми мовою С/С++ і в середовищі MATLAB. Програма повинна включати: а) побудову п'яти інтерполяційних многочленів на одній координатній площині різними кольорами. б) знаходження значення для кожного інтерполяційного многочлена у проміжній точці на першому і останньому інтервалах заданого проміжку. 3. Оформити звіт з роботи (див. Додаток). Література Заварыкин В.М. и др. Численные методы. - М.: Просвещение, 1990. Барановская Г.Г., Любченко И.Н. Микрокалькуляторы в курсе высшей математики. Барановская Г.Г., Любченко И.Н. Микрокалькуляторы в курсе высшей математики: Практикум. К.: Вища школа, 1987. Демидович Б.П., Марон И.А. Основы вычислительной математики. М.: Наука, 1966. Гаврилюк М.А .и др. Прикладные программы и лабораторный практикум для персонального компьютера. - К.: УМК ВО, 1988. Потемкин В.Г. Система MATLAB. Справочное пособие. М.: ДИАЛОГ-МИФИ, 1997. 
Антиботан аватар за замовчуванням

07.03.2013 16:03

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини